KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17513034

nr 1751 3034

Britta Emitslöf-Dejmo. Signerad, daterad -71, stilleben med blommor i vas. Olja på duk, 75x64, yttermått inklusive ram: 88x78 cm

måndag 15 december 2025
kl 20:28:39